Тиреоїдна панель

Тиреотропний гормон (ТТГ)
Тиреотропний гормон (ТТГ)
НеоЛаб
"Строк виконання стандартний" - 1 (робочих днів) Здати аналіз Тиреотропний гормон (ТТГ) в Києві недорого. На лівому і правому березі. Без комісій і переплат. Якщо потрібна консультація, або не знайшли потрібний аналіз на сайті, натисніть кнопку нижче "Потрібна консультація" і ми безкоштовно проконсультуємо Потрібна консультація..
62.50грн.
62.50грн.
Тиреоглобулін (TГ)
Тиреоглобулін (TГ)
НеоЛаб
"Строк виконання стандартний" - 1 (робочих днів) Здати аналіз Тиреоглобулін (TГ) в Києві недорого. На лівому і правому березі. Без комісій і переплат. Якщо потрібна консультація, або не знайшли потрібний аналіз на сайті, натисніть кнопку нижче "Потрібна консультація" і ми безкоштовно проконсультуємо Потрібна консультація..
87.50грн.
87.50грн.
Т4 загальний
Т4 загальний
НеоЛаб
"Строк виконання стандартний" - 1 (робочих днів) Здати аналіз Т4 загальний в Києві недорого. На лівому і правому березі. Без комісій і переплат. Якщо потрібна консультація, або не знайшли потрібний аналіз на сайті, натисніть кнопку нижче "Потрібна консультація" і ми безкоштовно проконсультуємо Потрібна консультація..
62.50грн.
62.50грн.
Т4 вільний
Т4 вільний
НеоЛаб
"Строк виконання стандартний" - 1 (робочих днів) Здати аналіз Т4 вільний в Києві недорого. На лівому і правому березі. Без комісій і переплат. Якщо потрібна консультація, або не знайшли потрібний аналіз на сайті, натисніть кнопку нижче "Потрібна консультація" і ми безкоштовно проконсультуємо Потрібна консультація..
62.50грн.
62.50грн.
Т3 загальний
Т3 загальний
НеоЛаб
"Строк виконання стандартний" - 1 (робочих днів) Здати аналіз Т3 загальний в Києві недорого. На лівому і правому березі. Без комісій і переплат. Якщо потрібна консультація, або не знайшли потрібний аналіз на сайті, натисніть кнопку нижче "Потрібна консультація" і ми безкоштовно проконсультуємо Потрібна консультація..
62.50грн.
62.50грн.
Т3 вільний
Т3 вільний
НеоЛаб
"Строк виконання стандартний" - 1 (робочих днів) Здати аналіз Т3 вільний в Києві недорого. На лівому і правому березі. Без комісій і переплат. Якщо потрібна консультація, або не знайшли потрібний аналіз на сайті, натисніть кнопку нижче "Потрібна консультація" і ми безкоштовно проконсультуємо Потрібна консультація..
62.50грн.
62.50грн.
Паратгормон
Паратгормон
НеоЛаб
"Строк виконання стандартний" - 3 (робочих днів) Здати аналіз Паратгормон в Києві недорого. На лівому і правому березі. Без комісій і переплат. Якщо потрібна консультація, або не знайшли потрібний аналіз на сайті, натисніть кнопку нижче "Потрібна консультація" і ми безкоштовно проконсультуємо Потрібна консультація..
100.75грн.
100.75грн.
Кальцитонін
Кальцитонін
НеоЛаб
"Строк виконання стандартний" - 3 (робочих днів) Здати аналіз Кальцитонін в Києві недорого. На лівому і правому березі. Без комісій і переплат. Якщо потрібна консультація, або не знайшли потрібний аналіз на сайті, натисніть кнопку нижче "Потрібна консультація" і ми безкоштовно проконсультуємо Потрібна консультація..
178.50грн.
178.50грн.
Антитіла до тиреоглобуліну (анти-ТГ)
Антитіла до тиреоглобуліну (анти-ТГ)
НеоЛаб
"Строк виконання стандартний" - 1 (робочих днів) Здати аналіз Антитіла до тиреоглобуліну (анти-ТГ) в Києві недорого. На лівому і правому березі. Без комісій і переплат. Якщо потрібна консультація, або не знайшли потрібний аналіз на сайті, натисніть кнопку нижче "Потрібна консультація" і ми безкоштовно проконсультуємо Потрібна консультація..
87.50грн.
87.50грн.