ГЛЮКОЗА, МЕТАБОЛІТИ ВУГЛЕВОДНОГО ОБМІНУ

Фруктозамін (глікований альбумін)
Фруктозамін (глікований альбумін)
НеоЛаб
"Строк виконання стандартний" - 1 (робочих днів) Здати аналіз Фруктозамін (глікований альбумін) в Києві недорого. На лівому і правому березі. Без комісій і переплат. Якщо потрібна консультація, або не знайшли потрібний аналіз на сайті, натисніть кнопку нижче "Потрібна консультація" і ми безкоштовно проконсультуємо Потрібна консультація..
75.00грн.
75.00грн.
Тест толерантності до глюкози (триразове визначення)
Тест толерантності до глюкози (триразове визначення)
НеоЛаб
"Строк виконання стандартний" - 1 (робочих днів) Здати аналіз Тест толерантності до глюкози (триразове визначення) в Києві недорого. На лівому і правому березі. Без комісій і переплат. Якщо потрібна консультація, або не знайшли потрібний аналіз на сайті, натисніть кнопку нижче "Потрібна консультація" і ми безкоштовно проконсультуємо Потрібна консультація..
67.50грн.
67.50грн.
Тест толерантності до глюкози (дворазове визначення)
Тест толерантності до глюкози (дворазове визначення)
НеоЛаб
"Строк виконання стандартний" - 1 (робочих днів) Здати аналіз Тест толерантності до глюкози (дворазове визначення) в Києві недорого. На лівому і правому березі. Без комісій і переплат. Якщо потрібна консультація, або не знайшли потрібний аналіз на сайті, натисніть кнопку нижче "Потрібна консультація" і ми безкоштовно проконсультуємо Потрібна консультація..
60.00грн.
60.00грн.
С-пептид
С-пептид
НеоЛаб
"Строк виконання стандартний" - 1 (робочих днів) Здати аналіз С-пептид в Києві недорого. На лівому і правому березі. Без комісій і переплат. Якщо потрібна консультація, або не знайшли потрібний аналіз на сайті, натисніть кнопку нижче "Потрібна консультація" і ми безкоштовно проконсультуємо Потрібна консультація..
87.00грн.
87.00грн.
Лептин
Лептин
НеоЛаб
"Строк виконання стандартний" - 3 (робочих днів) Здати аналіз Лептин в Києві недорого. На лівому і правому березі. Без комісій і переплат. Якщо потрібна консультація, або не знайшли потрібний аналіз на сайті, натисніть кнопку нижче "Потрібна консультація" і ми безкоштовно проконсультуємо Потрібна консультація..
200.00грн.
200.00грн.
Глюкоза крові
Глюкоза крові
НеоЛаб
"Строк виконання стандартний" - 1 (робочих днів) Здати аналіз Глюкоза крові в Києві недорого. На лівому і правому березі. Без комісій і переплат. Якщо потрібна консультація, або не знайшли потрібний аналіз на сайті, натисніть кнопку нижче "Потрібна консультація" і ми безкоштовно проконсультуємо Потрібна консультація..
37.50грн.
37.50грн.
Глікований гемоглобін HbA1c
Глікований гемоглобін HbA1c
НеоЛаб
"Строк виконання стандартний" - 1 (робочих днів) Здати аналіз Глікований гемоглобін HbA1c в Києві недорого. На лівому і правому березі. Без комісій і переплат. Якщо потрібна консультація, або не знайшли потрібний аналіз на сайті, натисніть кнопку нижче "Потрібна консультація" і ми безкоштовно проконсультуємо Потрібна консультація..
84.00грн.
84.00грн.
Інсулін
Інсулін
НеоЛаб
"Строк виконання стандартний" - 1 (робочих днів) Здати аналіз Інсулін в Києві недорого. На лівому і правому березі. Без комісій і переплат. Якщо потрібна консультація, або не знайшли потрібний аналіз на сайті, натисніть кнопку нижче "Потрібна консультація" і ми безкоштовно проконсультуємо Потрібна консультація..
79.75грн.
79.75грн.
Індекс HOMA (в т.ч.глюкоза, інсулін крові)
Індекс HOMA (в т.ч.глюкоза, інсулін крові)
НеоЛаб
"Строк виконання стандартний" - 1 (робочих днів) Здати аналіз Індекс HOMA (в т.ч.глюкоза, інсулін крові) в Києві недорого. На лівому і правому березі. Без комісій і переплат. Якщо потрібна консультація, або не знайшли потрібний аналіз на сайті, натисніть кнопку нижче "Потрібна консультація" і ми безкоштовно проконсультуємо Потрібна консультація..
85.25грн.
85.25грн.